Hakkımızda

İş hayatına Giresun’da başlayan Kemal Kümbetli ve ailesi, 1979 yılında; KÜMBETLİ markası ile aile şirketini oluşturup, iç piyasada kendisine önemli bir yer edinmiştir. 1992 yılında İstanbul Büyükçekmece’de fındık üretimi fabrikası kurarak; fındık üretimini artırmış, istikrarlı çalışması ve ürün kalitesine vermiş olduğu önemle, güvenli bir firma olarak ticari faaliyetlerine devam etmiştir. Sürekli gelişen ve değişen dünya ticaretinde yer alabilmek için firma yönetimi tarafından; 2004 yılında Giresun’da günümüz teknolojisi dikkate alınarak, gıda hijyeni şartlarına uygun fındık üretimi gerçekleştirebilecek bir fındık kırma ve işleme tesisi kurulmuştur. Bu tesiste ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi standartları uygulanarak Türk Gıda kodeksine uygun ve her kesimden tüketicilerin beklentilerini karşılayacak kalitedeki naturel ve işlenmiş fındıklar hijyenik ortamda üretilip iç ve dış piyasaya arz edilmektedir.

Vizyonumuz

Türkiye’de ve yurt dışında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tamamen yerli ürünümüz olan fındık ihtiyacına cevap vererek, hijyen şartlarına uygun kaliteli üretimle sektörde etkin rol alıp, dünya çapında ülkemizin fındık markası olmayı hedefler.

Misyonumuz

Ürünlerimizin ve hizmet kalitemizi yeni yatırımlarımızla geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en etkin şekilde karşılamak, yurt içi ve yurt dışında Türk fındığını en verimli şekilde tanıtarak, sektöründe lider olmayı hedeflemektedir

Our Mission

Our goal is to become a leader in the sector by developing our products and services with new investments and meeting customer demands and expectations in the most effective manner, introducing Turkish hazelnut in the most efficient way both domestically and abroad.